wybierz produkt

Vikan Transport System®
Vikan ErgoClean®
Vikan Hygiene System®
Kontakt
Strona główna
Nota prawnaVikan - Znamy się na szczotkach! Vikan Hygiene System® Vikan Ergo Clean® Vikan Transport System®

Ergonomia i trwałość w Vikan ErgoClean ®


Jak ważna jest ergonomia, trwałość i wygoda sprzętu czyszczącego wiedzą najlepiej pracownicy firm sprzątających.
Skuteczność naszego sprzętu i wygoda w używaniu to najważniejsze cechy Vikan Ergo Clean.
Spróbuj jakie to proste!


Zależy nam na Waszym zadowoleniu!
Dlatego właśnie narzędzia Vikan Ergo Clean ® przygotowywane są i konsultowane ze specjalistami z zakresu ergonomii i kadrą firm sprzątających.


Czysty samochód jest lepszy!


Można się spierać o prawdziwość tego stwierdzenia w dosłownym brzmieniu. Jednak popatrzmy na tych, którzy do wyglądu swojego pojazdu przykładają ogromną wagę: profesjonalni przewoźnicy, biura podróży, firmy wynajmujące samochody - jeżeli pojazd jest czysty, dobrze się prezentuje, widząc go odbieramy jasną informację: "pojazd jest pod kontrolą!", "dbam o niego!", "jest sprawny i dobrze świadczy o mnie i firmie".

Czysty samochód jest lepszy! Jeśli popatrzymy na obecną sytuację na drogach; wzmożony ruch, coraz szybsze i sprawniejsze samochody, zwiększającą się liczbę użytkowników dróg - musimy pamiętać, że proste rzeczy, jak czyste szyby, lusterka, przetarte światła i czysty przez co lepiej widoczny samochód zapewnią nam i innym większe bezpieczeństwo na drodze.

Właśnie dlatego firma Vikan A/S stale udoskonala swoje produkty Vikan Transport System ® i oferuje szeroki asortyment sprzętu i akcesoriów do ręcznego mycia i pielęgnacji pojazdów


Wszystkie produkty Vikan Transport System ® udoskonalamy w ścisłej współpracy z profesjonalnymi użytkownikami, dzięki temu wiemy czego oczekuje profesjonalny użytkownik.

Zmieniając i usprawniając nasze produkty opieramy się o trzy podstawowe zasady:

 • ochrona lakieru przed zniszczeniem i porysowaniem
 • ergonomia
 • wszechstronność zastosowań zawsze z optymalnym rezultatem mycia.
  Dla przykładu, wiele z naszych szczotek wyposażonych jest w gumowe wykończenie krawędzi, które wyklucza uszkodzenie lakieru lub karoserii podczas mycia. Między innymi takie detale wyróżniają nasze produkty. Doskonała ergonomia, to kolejny, ważny dla profesjonalnych użytkowników element naszych produktów. Używane przez wiele godzin dziennie nie mogą powodować nadmierego zmęczenia rąk, ramion czy barków.

  Vikan Transport System ® stale pracuje nad zapewnianiem najlepszych rozwiązań we wszystkich swoich produktach.

 • Bezpieczna żywność z Vikan Hygiene System ®


  Dziś być liderem w produkcji spożywczej, to nie tylko dużo produkować i dużo sprzedawać.
  Dziś liderzy produkują przede wszystkim bezpiecznie! To wynik dbałości o zdrowie potencjalnych konsumentów, kreowanie pozytywnego wizerunku marki ale i skutek coraz bardziej rygorystycznych przepisów sanitarych.

  Z myślą o obecnych i przyszłych liderach rynku spożywczego Vikan przygotował kompleksowy system higieny -Vikan Hygiene System ®


  Na czym polega ten system? VHS to zbiór narzędzi i akcesoriów używanych do utrzymania higieny w procesie produkcji wraz zasadami ich stosowania.

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Provaco 2006. Kopiowanie zabronione.

  Materiały publikowane za zgodą Vikan A/S Ravevej 1, 7800 Skive Denmark.

   

   

   

   

   

   

   

  Designed By Provaco 2006:

  www.kenotek.pl