wybierz produkt

Vikan Transport System®
Vikan ErgoClean®
Vikan Hygiene System®
Kontakt
Strona główna
Nota prawnaVikan Hygiene System® - szczotki i sprzęt do higieny w przemyśle. Numer 1 w Europie!

Informacje o witrynie

Nota prawna

Wszelkie materiały i informacje, teksty, opracowania, zdjęcia i grafika zamieszczone na stronie internetowej pod adresem: www.kenotek.pl i www.provaco.com podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy o ochronie własności intelektualnej; w szczególności ustawie o ochronie praw autorskich - USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 43 poz. 170) i inne.
Witryny www.kentoek.pl i www.provaco.com zostały w całości zaprojekowane przez naszą firmę i są przez nią zarządzane.
Forma i treść witryn podlega ochronie prawnej jako własność intelektualna, podlega zatem ochronie prawem autorskim, prawem o własności intelektualnej, ustawą o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Na wszelkie komercyjne wykorzystanie naszej witryny, jej części lub elementu firma Provaco Sp. z o.o. musi wyrazić zgodę na piśmie. Na wykorzystanie w celach osobistych firma Provaco Sp. z o.o.nie wyraża zgody.
Ochrona własności intelektualnej dotyczy każdego pola eksploatacji naszych witryn: kopiowania, tłumaczenia, reprodukcji, przenoszenia do innych systemów informatycznych.

Wszelkie znajdujące się na stronach wzory towarowe, znaki towarowe, oznaczenia graficzne (np logo), treści, ect są własnością podmiotów praw do nich nawet jeśli nie zostały opatrzone opisami lub znakami o tym informującymi.
Kopiowanie i wykorzystywanie całości, części lub innych elementów materiałów zawartych na w/w stronach bez zgody Provaco Sp. z o.o. stanowi naruszenie przepisów ustawy i podlega odpowiedzialności karnej.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Provaco 2005. Kopiowanie zabronione.

Materiały publikowane za zgodą Vikan A/S Ravevej 1, 7800 Skive Denmark.

 

 

 

 

 

 

 

Designed By Provaco 2006:

www.kenotek.pl