Jaki sprzęt Vikan wybrać?

Powiemy Ci wszystko, bo nasze produkty znamy najlepiej!

Vikan. Bez problemu.

Provaco. Dystrybutor Vikan

Sprzęt Vikan sprzedajemy od prawie 20 lat, byliśmy jedną z pierwszych firm, która dostrzegła potencjał dla takich produktów na rynku polskim. Vikan w tym okresie ponad trzykrotnie zwiększył asortyment produktów, z 5 podstawowych kolorów dziś dostępne jest 12 i prawie każdą szczotkę, trzonek lub akcesoria możesz już kupić w tak wielu kolorach. Ergonomia, jakość, bezpieczeństwo, to pojęcia nad którymi Vikan pracuje nieustannie a ich rozwój i zmiany w produktach powodują, ze sprzęt Vikan jest doceniony i najchętniej wybierany przez największych międzynarodowych producentów, ale i przez małych lokalnych przedsiębiorców. To także nasz wkład w ten rozwój. Bądźcie z nami. Zapraszamy.

insert image

Kim jesteśmy?

Od 2005 roku jesteśmy autoryzowanym importerem i dystrybutorem sprzętu i akcesoriów Vikan.

Sprzedajemy wszystkie grupy produktów Vikan. Działamy aktywnie z klientami z branży transportowej, produkcji spożywczej, farmacji i ochrony zdrowia a także odbiorcami z facility management services.

Utrzymujemy najwyższy standard kontaktów z naszymi klientami, dostarczamy produkt zawsze w najwyższej jakości i zapewniamy szerokie wsparcie techniczne: przygotowujemy plany higieny, dobieramy odpowiednie narzędzia i sprzęt wg. wymagań naszych klientów.

Klienci zainteresowani produktami Vikan mogą korzystać z bezpośrednich kontaktów z naszymi doradcami, obejrzeć produkty a także użyć je i przetestować w swoim zakładzie.

Nasza firma posiada w Polsce kilkudziesięciu hurtowych Partnerów handlowych, u których nasi klienci mogą zakupić wybrane produkty Vikan.

Szukasz nowych rozwiązań dla swojej produkcji czy usług, chcesz poprawić higienę produkcji i podnieść jakość produktów. Skontaktuj się z nami!

Osoba odpowiedzialna za dystrybucję produktów Vikan – Urszula Grzegorzewska – 501 700 383, ula@provaco.com.

Zapytaj o produkty Vikan

Wybierz osobę do kontaktu.

Urszula Zieńczuk

Vikan Higiena

Iwona Kucińska

Biuro Obsługi Klienta

Maksymilian Kabulski

Vikan Key Account Manager

Urszula Grzegorzewska

Vikan Higiena, Transport, Microfiber

Robert Grzegorzewski

Vikan Transport